Temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Galeri

İletişim

Tel : +90 224 241 69 69

Faks : +90 224 241 39 39

Bursa Org. San. Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B 16140 Nilüfer / Bursa / TURKIYE

info@nkn.com.tr

Hakkımızda Parmak Makine Logo
Hakkımızda

1967 yılından bu yana sizin için üretiyoruz...

PARMAK Makine ile Çözgü hazırlama Devere ve Cağlık sistemleri...

Parmak Makine San Tic A.Ş. olarak 1967 yılından bu yana konik çözgü makinası ve çağlık üretimi gerçekleştirmektedir. 75 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru, kaliteli ürün ile birlikte sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Parmak Makine olarak temeldeki hedefimiz kar amacı gütmenin yanı sıra sektördeki yeniliklere de imza atan bir firma olmak. Bu amaç doğrultusunda yürüttüğümüz projeler ile mevcut sistemleri geliştirerek birçok yeniliğe imza attık, kurulduğu ilk günden bu yana sektör teknolojilerinin güçlü takipçisi olan ve müşterileri ile buluşturan marka olanının gururunu yaşıyoruz.
Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız aynı zamanda üretim odaklı bir vizyon ile ülkemizin her bölgesinde ve aynı zamanda ihracat odağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hiç eksilmeyen bir kalite, satış sonrası hizmetler anlayışı ve yedek parça desteği ile ‘’Son 35 yıldır Mısır başta olmak üzere, Asya ve Afrika’ya uzanan 3 kıta, 25 ülke coğrafyasına ihraç edilmiş olup, Parmak Makine güvencesinde faaliyet göstermektedirler.
75 yılı aşkın tecrübesiyle, konik çözgü denince akla ilk gelen yerli firma olmayı hedef edinmiş Parmak Makine Tekstil sektöründeki talepleri tecrübesi ile harmanlayan, hep daha iyisini yapabiliriz vizyonu ile AR-GE ve üretim yatırımlarına devam edecektir.

Çalışan
Makine
Uzman
Personel
yıllık
Tecrübe
Müşteri
Memnuniyeti

75 yılı askın sektör tecrübesi ile çözgü hazırlama devere, caglık sistemlerinde teknolojik öncüsü....Parmak Makine